Ortodoonta
 

Kontakt

Gabinet ortodontyczny dr n. med. Anna Michalik Specjalista ortodonta

Zawiszy Czarnego 23/3
44-100 Gliwice

Telefon: Rejestracja: (32) 231 41 48

Obowiązek Informacyjny

Zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech

Leczenie wad zgryzu u ortodonty nie będzie skuteczne, jeśli pacjent nie zadba o prawidłową pielęgnację jamy ustnej w domowym zaciszu. Konieczne jest systematyczne szczotkowanie zębów po każdym posiłku, zwłaszcza u pacjentów z aparatami stałymi.

Dla poprawy efektu można płukać jamę ustną przy pomocy irygatorów, które pomagają pozbyć się resztek jedzenia z przestrzeni międzyzębowych. W pielęgnacji zębów kluczowa jest systematyczność. Szczegółowy program profilaktyki zdrowia jamy ustnej pomoże dobrać specjalista z zakresu ortodoncji.

Profesjonalny ortodonta

Optymalny dobór aparatów ortodontycznych

Każdy pacjent odwiedzający moją poradnię ortodontyczną, ma szansę odzyskać pewność siebie, którą utracił wraz z pięknym uśmiechem. Estetyczny zgryz jest przepustką do lepszego samopoczucia, pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości, a nawet zwiększa szansę na znalezienie pracy.

Jako doświadczony ortodonta, umiejętnie prowadzę leczenie pacjentów, zaczynając od diagnozy i właściwego dopasowania aparatu ortodontycznego. Otaczam pacjentów opieką, od samego początku do zakończenia leczenia.

Zachęcam do zapisu na wizytę z wyprzedzeniem. Zapewni to dogodny termin spotkań w moim gabinecie. Rejestracja prowadzona jest telefonicznie w następujące dni tygodnia:

  • poniedziałki i środy po godzinie 21:00,
  • w niedziele po godzinie 20:00.

dentysta

 

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie